kulinarny blog – O MNIE

0 Komentarz | Listopad 17, 2012

KULINARNY BLOG  – KULINARNIE NIEBANALNIE

Kulinarnie-Niebanalnie to blog który powstał z myślą o tych wszystkich którzy pragną zdrowo się odżywiać nie rezygnując tym samym z ulubionych potraw. Jako absolwentka Wydziału Nauki o Żywności na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie w swoich przepisach proponuję produkty które mogą doskonale zastąpić niezdrowe dodatki do potraw. Moje wykształcenie i 10 – cio letnie doświadczenie w branży gastronomicznej pomagają mi umiejętnie łączyć smaki, wybierać tylko najlepsze produkty oraz tak komponować posiłki by dostarczały wszystkich niezbędnych składników odżywczych w codziennej diecie. Na blogu znajdziecie mnóstwo prostych, czasem banalnie łatwych w wykonaniu przepisów wzbogaconych o informacje o zawartości cennych z żywieniowego punktu widzenia składników. Dodam, że wszystkie przepisy podobnie jak i zdjęcia są mojego autorstwa.

Kulinarnie-Niebanalnie to oprócz wielu przepisów na niebanalne dania także duża porcja informacji o odżywianiu, o nowych trendach w dietetyce oraz najpopularniejszych dietach zarówno zdrowotnych jak i odchudzających jednak z naciskiem na zachowanie racjonalnego sposobu odżywiania.

Biorąc pod uwagę fakt iż w dzisiejszych czasach przemysł spożywczy zasypuje półki sklepowe tysiącami produktów, często o wątpliwym pochodzeniu i bywa, że znikomej wartości odżywczej na blogu  znajdziecie także informacje o tym jak, co i kiedy kupować by nie zostać oszukanym przez producentów a w pełni cieszyć się zarówno pysznym jedzeniem jak i zdrowiem. 

Mgr inż. Justyna Szymańska

Mgr inż. Justyna Szymańska

Zachęcam do kontaktowania się ze mną drogą mailową.

 Z chęcią udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania.

kulinarnie-niebanalnie@wp.pl lub j.k.szymanska@gmail.com

 

W mojej kuchni

W mojej kuchni..

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress