Sympozjum „Nadmierna masa ciała – całościowe podejście”

Przez : | 0 Komentarz | On : Maj 21, 2014 | Kategoria : To warto wiedzieć !

logo_nowe

Sympozjum “Nadmierna masa ciała – całościowe podejście”

W dobie kultu szczupłej sylwetki zasypywani jesteśmy setkami informacji o tym jak być szczupłym, co jeść, jak ćwiczyć a czego unikać. Media ze wszystkich stron zasypują nas takimi i podobnymi informacjami. Ale które wybrać?? Które z tych informacji sprawdzą się w naszym przypadku?? Walka z nadwagą bywa bardzo trudna i nie zawsze wystarczy tylko ćwiczyć lub jeść to o czym krzyczą głośno reklamowe hasła. Często budowa naszej sylwetki uwarunkowana jest genetycznie, często też to hormony sprawiają, że ciężko zrzucić nam kilka zaledwie kilogramów.

Wszystkim osobom, które borykają się z takimi i podobnymi problemami polecam sympozjum organizowane przez CENTRUM SZKOLENIOWE KONDYCJA dotyczące całościowego podejścia do nadmiernej masy ciała.

Na sympozjum zdobędziecie podstawową wiedzę na temat nadwagi i otyłości. Nauczycie się planować aktywność fizyczną. Poznacie psychologiczne przyczyny objadania się oraz niepowodzeń w redukcji nadmiaru masy ciała.

Wśród wykładowców sympozjum znajdują się wybitni specjaliści z różnych dziedzin, gwarantujący całościowe podejście do problemu i uzyskanie fachowej, potwierdzonej badaniami naukowymi wiedzy.

Sympozjum skierowane jest do instruktorów fitness, trenerów personalnych, dietetyków, fizjoterapeutów, osób borykających się z nadwagą i otyłością.

Wspólnie z Centrum Szkoleniowym Kondycja zapraszam:

 7 czerwca 2014 r, 

godz. 9.00-17.00

 Miejsce: Wrocław, SWPS Wrocław,

ul. Ostrowskiego 30b 

Więcej informacji na

www. kondycja.edu.pl

sympozjum

sympozjum

Share This Post!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress